Quadro K5000 SYNC
Відеокарта Quadro K5000 SYNC — характеристики, тести та бенчмарки
Quadro K5000 SYNC
GeForce Kx000
•
GK104
•
25.01.2013
•
4 GB
•
GDDR5
•
256 bit
•
122W
🏆 Top #10096
Performance
Synthetic Score
3,993
Efficiency
entry
Відеокарта Quadro K5000 SYNC від NVIDIA побудована на базі архітектури Kepler та офіційно представлена 25.01.2013. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 3.5 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 294 мм². Для обробки графіки передбачено 1536 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Відеокарта оснащена 4 ГБ пам'яті типу GDDR5. Використовується 256 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 172.80 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 706 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 122 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 300 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 25.01.2013 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | GeForce Kx000 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK104 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 3,540,000.0 млн |
| Площа кристала | 294 mm² |
| Щільність транзисторів | 12,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1536 |
| Текстурні блоки (TMU) | 128 |
| Блоки растеризації (ROP) | 32 |
Тактові частоти
| Базова частота | 706 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1350 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 5400 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 4 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 172.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 122 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 2x 6-pin |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 22590 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 90370 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 2.17 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 90.37 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 4.39% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.