Quadro FX 4800
Відеокарта Quadro FX 4800 — характеристики, тести та бенчмарки
Quadro FX 4800
GeForce x800
•
GT200B
•
11.11.2008
•
1.5 GB
•
GDDR3
•
384 bit
•
150W
🏆 Top #12302
Performance
Synthetic Score
947
PassMark
1,008
Efficiency
low
Відеокарта Quadro FX 4800 від NVIDIA побудована на базі архітектури Tesla 2.0 та офіційно представлена 11.11.2008. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 1.4 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 470 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 192 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR3 загальним обсягом 2 ГБ. Розрядність шини становить 384 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 76.80 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 602 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 150 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 11.11.2008 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | GeForce x800 |
Графічний процесор
| Архітектура | Tesla 2.0 |
| Кодове ім’я | GT200B |
| Техпроцес | 55 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,400,000.0 млн |
| Площа кристала | 470 mm² |
| Щільність транзисторів | 3,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 192 |
| Текстурні блоки (TMU) | 64 |
| Блоки растеризації (ROP) | 24 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 24 |
Тактові частоти
| Базова частота | 602 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 800 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1600 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1.5 GB |
| Тип пам’яті | GDDR3 |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 76.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 192 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 150 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | P607 SKU 501 |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (10_0) |
| OpenGL | 3.3 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 14450 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 38530 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 462.3 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 57.79 GFLOPS (1:8) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 1 008 |
| PassMark (G2D Mark) | 53 |
| TPU Index Score | 2.13% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.