GeForce GT 720
Відеокарта GeForce GT 720 — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce GT 720
Nvidia GeForce 700
•
GK208B
•
29.09.2014
•
1 GB
•
DDR3
•
64 bit
•
19W
🏆 Top #13124
Performance
Synthetic Score
404
PassMark
661
Efficiency
low
Відеокарта GeForce GT 720 від NVIDIA побудована на базі архітектури Kepler 2.0 та офіційно представлена 29.09.2014. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 1.0 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 87 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 192 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 1 ГБ пам'яті типу DDR3. Використовується 64 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 12.80 ГБ/с. Базова частота GPU становить 797 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 19 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.09.2014 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 700 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler 2.0 |
| Кодове ім’я | GK208B |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,020,000.0 млн |
| Площа кристала | 87 mm² |
| Щільність транзисторів | 11,700,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 192 |
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 797 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 800 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1600 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | DDR3 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 12.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 19 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | P2131 SKU 10, P2132 SKU 11 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 3188 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 12750 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 306 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 12.75 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 661 |
| PassMark (G2D Mark) | 226 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.