GeForce FX Go5300
Відеокарта GeForce FX Go5300 — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce FX Go5300
GeForce Go 5000
•
NV34
•
01.03.2003
•
64 MB
•
DDR
•
128 bit
🏆 Top #14661
Performance
Synthetic Score
11
PassMark
13
Efficiency
low
GeForce FX Go5300 — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Rankine, реліз якого відбувся 01.03.2003. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 124 мм² містить близько 0.0 млрд транзисторівistors транзисторів. Відеокарта оснащена 0 ГБ пам'яті типу DDR. Використовується 128 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 8.00 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 275 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.03.2003 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | GeForce Go 5000 |
Графічний процесор
| Архітектура | Rankine |
| Кодове ім’я | NV34 |
| Техпроцес | 150 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 45,000.0 млн |
| Площа кристала | 124 mm² |
| Щільність транзисторів | 362,900 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 4 |
| Блоки растеризації (ROP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 275 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 250 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 500 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 64 MB |
| Тип пам’яті | DDR |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 8.00 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | AGP 8x |
Підтримка API
| DirectX | 9.0a |
| OpenGL | 1.5 |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 1100 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 1100 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 13 |
| PassMark (G2D Mark) | 159 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.