MSI RTX 4050 Mobile
Відеокарта MSI RTX 4050 Mobile — характеристики, тести та бенчмарки
MSI RTX 4050 Mobile
Nvidia GeForce 40 Mobile
•
AD107
•
03.01.2023
•
6 GB
•
GDDR6
•
96 bit
•
50W
🏆 Top #3207
Performance
Synthetic Score
21,016
PassMark
14,323
Efficiency
mid-high
MSI RTX 4050 Mobile — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Ada Lovelace, реліз якого відбувся 03.01.2023. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 18.9 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 159 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 2560 універсальних процесорів. Також доступні 20 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 80 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6 загальним обсягом 6 ГБ. Розрядність шини становить 96 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 192.00 ГБ/с. Базова частота GPU становить 2070 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 2355 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 50 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 0 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 03.01.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Nvidia GeForce 40 Mobile |
| Варіант GPU | GN21-X2 |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD107 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 18,900,000.0 млн |
| Площа кристала | 159 mm² |
| Щільність транзисторів | 118,900,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2560 |
| Текстурні блоки (TMU) | 80 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 80 |
| RT ядра (Трасування) | 20 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 20 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2070 MHz |
| Частота Boost | 2355 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2000 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 16000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 6 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 96 bit bit |
| Пропускна здатність | 192.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2560 KB |
| Кеш L2 | 12 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 50 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 113 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 188.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 12.06 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 12.06 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 188.4 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 14 323 |
| PassMark (G2D Mark) | 630 |
| TPU Index Score | 16.70% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.