MSI HD 7870 Hawk
Відеокарта MSI HD 7870 Hawk — характеристики, тести та бенчмарки
MSI HD 7870 Hawk
Amd HD 7800
•
Pitcairn
•
05.03.2012
•
2 GB
•
GDDR5
•
256 bit
•
175W
🏆 Top #9150
Performance
Synthetic Score
5,479
Efficiency
mid
Модель MSI HD 7870 Hawk (GCN 1.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів AMD у 05.03.2012. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 2.8 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 212 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 1280 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR5 загальним обсягом 2 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 153.60 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1000 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 175 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 450 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 05.03.2012 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd HD 7800 |
| Варіант GPU | Pitcairn XT (215-0828047) |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 1.0 |
| Кодове ім’я | Pitcairn |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 2,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 212 mm² |
| Щільність транзисторів | 13,200,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1280 |
| Текстурні блоки (TMU) | 80 |
| Блоки растеризації (ROP) | 32 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 20 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1000 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1200 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 4800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 153.60 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 320 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 175 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 2x 6-pin |
| Номер плати | 109-C40147-00, 109-C40147-00B |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 35.2 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 88 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 2.82 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 176 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 5.12% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.