Matrox LUMA A310F
Відеокарта Matrox LUMA A310F — характеристики, тести та бенчмарки
Matrox LUMA A310F
Intel Arc 3
•
DG2-128
•
12.10.2022
•
4 GB
•
GDDR6
•
64 bit
•
50W
🏆 Top #8815
Performance
Synthetic Score
6,230
PassMark
5,451
Efficiency
mid
Модель Matrox LUMA A310F (Xe-HPG) поповнила лінійку графічних прискорювачів Intel у 12.10.2022. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 157 мм² містить близько 7.2 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 768 універсальних процесорів. Також доступні 6 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 4 ГБ. Завдяки 64 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 124.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 2000 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 2000 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 50 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 250 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 12.10.2022 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Intel Arc 3 |
| Варіант GPU | ACM-G11 |
Графічний процесор
| Архітектура | Xe-HPG |
| Кодове ім’я | DG2-128 |
| Техпроцес | 6 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 7,200,000.0 млн |
| Площа кристала | 157 mm² |
| Щільність транзисторів | 45,900,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 768 |
| Текстурні блоки (TMU) | 32 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| RT ядра (Трасування) | 6 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 96 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2000 MHz |
| Частота Boost | 2000 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1937 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 15500 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 4 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 124.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Енергоспоживання (TDP) | 50 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 32 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 64 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 6.14 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 3.07 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 768 GFLOPS (1:4) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 5 451 |
| PassMark (G2D Mark) | 631 |
| TPU Index Score | 5.95% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.