KFA2 GT 1030
Відеокарта KFA2 GT 1030 — характеристики, тести та бенчмарки
KFA2 GT 1030
Nvidia GeForce 10
•
GP108
•
17.05.2017
•
2 GB
•
GDDR5
•
64 bit
•
30W
🏆 Top #11123
Performance
Synthetic Score
2,400
PassMark
2,400
Efficiency
entry
Модель KFA2 GT 1030 (Pascal) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 17.05.2017. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 74 мм² містить близько 1.8 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 384 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Об'єм відеопам'яті GDDR5 становить 2 ГБ. Завдяки 64 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 48.06 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 1228 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1468 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 30 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 17.05.2017 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 10 |
| Варіант GPU | GP108-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Pascal |
| Кодове ім’я | GP108 |
| Техпроцес | 14 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 1,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 74 mm² |
| Щільність транзисторів | 24,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 3 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1228 MHz |
| Частота Boost | 1468 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1502 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 6000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 48.06 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 144 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x4 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 180 x 18 x 69 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 30 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | PG110 SKU 0 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 23.49 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 35.23 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 17.62 GFLOPS (1:64) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 127.4 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 35.23 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 2 400 |
| PassMark (G2D Mark) | 443 |
| TPU Index Score | 2.72% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.