EVGA GeForce 210 Passive
Відеокарта EVGA GeForce 210 Passive — характеристики, тести та бенчмарки
EVGA GeForce 210 Passive
Nvidia GeForce 200
•
GT216
•
04.09.2009
•
1 GB
•
DDR2
•
64 bit
•
31W
🏆 Top #13835
Performance
Synthetic Score
139
PassMark
139
Efficiency
low
Графічний адаптер EVGA GeForce 210 Passive базується на передовій архітектурі Tesla 2.0. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 04.09.2009. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 0.5 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 100 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 16 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями DDR2 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 64 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 6.40 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 475 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 31 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 200 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.09.2009 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 200 |
Графічний процесор
| Архітектура | Tesla 2.0 |
| Кодове ім’я | GT216 |
| Техпроцес | 40 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 486,000.0 млн |
| Площа кристала | 100 mm² |
| Щільність транзисторів | 4,900,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 16 |
| Текстурні блоки (TMU) | 8 |
| Блоки растеризації (ROP) | 4 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 475 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 400 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | DDR2 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 6.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 32 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 31 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | P626 SKU 0, P682 |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (10_1) |
| OpenGL | 3.3 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 2.08 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 4.16 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 38.27 GFLOPS |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 139 |
| PassMark (G2D Mark) | 30 |
| TPU Index Score | 0.20% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.