Xeon E7540
1567
•
Nehalem-EX
•
30.03.2010
•
6 ядер /
12 потоків
•
2.00 GHz
•
105W
🏆 Top #1525
Performance
Synthetic Score
7,682
PassMark
9,409
Efficiency
73.16
Знайомтеся з Xeon E7540 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Чип виготовляється за нормами 45 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 6 обчислювальних ядер з підтримкою 12 потоків. У штатному режимі чип працює на частоті 2 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 2.3 ГГц. Завдяки 18 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 105 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 30.03.2010 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon |
| Кодове ім’я | Nehalem-EX |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SLBRG |
Архітектура
| Сокет | 1567 |
| Мікроархітектура | Nehalem |
| Техпроцес (CPU Node) | 45 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.30 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 684.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.266 GHz |
| Множник | 15.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 42.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
| Кеш L3 | 18 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 105 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 9 409 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 911 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 73.16 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.