Xeon E5-2697 v3
2011-3
•
Haswell-EP
•
08.09.2014
•
14 ядер /
28 потоків
•
2.60 GHz
•
145W
🏆 Top #619
Performance
Synthetic Score
28,120
PassMark
26,604
Efficiency
193.93
Модель Xeon E5-2697 v3:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Чип виготовляється за нормами 22 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. CPU отримав 14 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 28 потоків даних. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2.6 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.6 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 35 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 145 Вт. Це безкомпромісний варіант для ігор. Чип демонструє видатні результати в кіберспортивних дисциплінах та важких іграх з відкритим світом, мінімізуючи просадки частоти кадрів (1% Low).
Загальна інформація
| Дата випуску | 08.09.2014 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Haswell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR1XF |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.60 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 356.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 14 |
| Кількість потоків | 28 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.6 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.6 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 3.1 GHz |
| Множник | 26.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 68.30 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 896 KB |
| Кеш L2 | 3.5 MB |
| Кеш L3 | 35 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
| Шина Interconnect | 2x 9600 MT/s |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 145 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 26 604 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 935 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 193.93 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.