Xeon 6513P-B
BGA 4368
•
Granite Rapids
•
24.02.2025
•
20 ядер /
40 потоків
•
2.00 GHz
•
130W
🏆 Top #444
Performance
Synthetic Score
41,737
Efficiency
321.05
Знайомтеся з Xeon 6513P-B — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 5 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 20 ядер та 40 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.3 ГГц. Завдяки 80 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 130 Вт. Щодо ігрової продуктивності, Xeon 6513P-B є чудовим рішенням для геймерських збірок. Високі робочі частоти та солідний об'єм кеш-пам'яті забезпечують стабільний і високий FPS у сучасних AAA-проєктах.
Загальна інформація
| Дата випуску | 24.02.2025 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Performance |
| Серія | Xeon 6 |
| Кодове ім’я | Granite Rapids |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRWG7 |
Архітектура
| Сокет | BGA 4368 |
| Мікроархітектура | Redwood Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 5 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 598.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 20 |
| Кількість потоків | 40 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.3 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 2.6 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 179.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2240 KB |
| Кеш L2 | 40 MB |
| Кеш L3 | 80 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x32 |
| Додаткові лінії PCIe | PCIe 4.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 130 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 41 737 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 608 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 321.05 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.