Core i7-870S
1156
•
Lynnfield
•
19.07.2010
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.67 GHz
•
82W
🏆 Top #2344
Performance
Synthetic Score
2,723
PassMark
2,765
Efficiency
33.21
Процесор Core i7-870S від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Чип виготовляється за нормами 45 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 8 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. У штатному режимі чип працює на частоті 2.7 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.6 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 8 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 82 Вт. Хоча Core i7-870S не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 19.07.2010 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Lynnfield |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SLBQ7 |
Архітектура
| Сокет | 1156 |
| Мікроархітектура | Nehalem |
| Техпроцес (CPU Node) | 45 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 774 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 296.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.666 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.6 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 2.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 82 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 2 765 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 493 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 33.21 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.