Core i7-660UM
BGA 1288
•
Arrandale
•
24.05.2010
•
2 ядра /
4 потоки
•
1.33 GHz
•
18W
🏆 Top #3094
Performance
Synthetic Score
919
PassMark
1,279
Efficiency
51.06
Процесор Core i7-660UM від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Апаратна основа кристала базується на 32 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 2 ядер, здатних виконувати 4 потоків інструкцій одночасно. У штатному режимі чип працює на частоті 1.3 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 2.4 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 4 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 18 Вт у стандартному режимі роботи. При знятті лімітів потужності або в піковому бусті (PL2) апетит чипа збільшується до 37 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 24.05.2010 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Arrandale |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SLBSS Q4B6 |
Архітектура
| Сокет | BGA 1288 |
| Мікроархітектура | Westmere |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 382 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 81.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 105 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.333 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.4 GHz |
| Множник | 10.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 17.10 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | HD Graphics (Ironlake) |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 18 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 37 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 1 279 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 942 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 51.06 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.