Core i5-14401E
1700
•
Raptor Lake-R
•
01.07.2024
•
6 ядер /
12 потоків
•
2.50 GHz
•
65W
🏆 Top #756
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
22,524
Efficiency
346.52
Процесор Core i5-14401E від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Чип виготовляється за нормами 10 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 6 ядер, здатних виконувати 12 потоків інструкцій одночасно. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2.5 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4.7 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 20 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 65 Вт у стандартному режимі роботи. При знятті лімітів потужності або в піковому бусті (PL2) апетит чипа збільшується до 154 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.07.2024 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Performance |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Raptor Lake-R |
| Маркування (OPN/S-Spec) | Q49J SRNJS |
Архітектура
| Сокет | 1700 |
| Мікроархітектура | Raptor Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 215.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.7 GHz |
| Множник | 25.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 480 KB |
| Кеш L2 | 7.5 MB |
| Кеш L3 | 20 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 730 |
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x16 |
| Додаткові лінії PCIe | PCIe 4.0 x4 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 154 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 22 524 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 4 692 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 346.52 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.