Ryzen Threadripper 5990X — Характеристики, Тести та Бенчмарки
Ryzen Threadripper 5990X
TRX4
•
Chagall
•
64 ядер /
128 потоків
•
2.50 GHz
•
280W
🏆 Top #517
Performance
Synthetic Score
33,958
Efficiency
121.28
Ryzen Threadripper 5990X — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 7 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 64 ядер та 128 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. Базова тактова частота становить 2.5 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 4.5 ГГц. Оскільки множник тут розблокований, ентузіасти зможуть витиснути з процесора додаткові мегагерци. Для швидкого обміну даними передбачено 256 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 280 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen Threadripper |
| Кодове ім’я | Chagall |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000443 |
Архітектура
| Сокет | TRX4 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 33.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 648.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | Other |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 64 |
| Кількість потоків | 128 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.45 GHz |
| Множник | 25.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4096 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
| Кеш L3 | 256 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x128 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 280 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 33 958 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 663 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 121.28 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.