EPYC 7C13
SP3
•
Milan
•
01.01.2021
•
64 ядер /
128 потоків
•
2.00 GHz
•
225W
🏆 Top #102
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
109,207
PassMark
81,691
Efficiency
485.36
Компанія AMD випустила процесор EPYC 7C13:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Апаратна основа кристала базується на 7 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 64 ядер та 128 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 3.7 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 256 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 225 Вт. Ігрова продуктивність EPYC 7C13 знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.01.2021 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Milan |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000315 |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 12 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 33.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 648.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 64 |
| Кількість потоків | 128 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.675 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4096 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
| Кеш L3 | 256 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x128 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 225 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 81 691 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 012 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 485.36 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.