ZOTAC RTX 5070 Ti SOLID CORE SFF
Відеокарта ZOTAC RTX 5070 Ti SOLID CORE SFF — характеристики, тести та бенчмарки
ZOTAC RTX 5070 Ti SOLID CORE SFF
Nvidia GeForce 50
•
GB203
•
20.02.2025
•
16 GB
•
GDDR7
•
256 bit
•
300W
🏆 Top #861
Performance
Synthetic Score
32,473
PassMark
32,473
Efficiency
enthusiast
Модель ZOTAC RTX 5070 Ti SOLID CORE SFF (Blackwell 2.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 20.02.2025. Завдяки 4N FinFET технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 45.6 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 378 мм². Конфігурація ядра включає 8960 шейдерних блоків, 70 RT-ядер для трасування променів та 280 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR7 становить 16 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 896.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 2295 МГц з можливістю динамічного прискорення до 2452 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 300 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 700 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.02.2025 |
| Статус виробництва | Active |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 50 |
| Варіант GPU | GB203-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Blackwell 2.0 |
| Кодове ім’я | GB203 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Тип техпроцесу | 4N FinFET |
| Кількість транзисторів | 45,600,000.0 млн |
| Площа кристала | 378 mm² |
| Щільність транзисторів | 120,600,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 8960 |
| Текстурні блоки (TMU) | 280 |
| Блоки растеризації (ROP) | 96 |
| Тензорні ядра | 280 |
| RT ядра (Трасування) | 70 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 70 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2295 MHz |
| Частота Boost | 2452 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 28000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 16 GB |
| Тип пам’яті | GDDR7 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 896.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 8960 KB |
| Кеш L2 | 48 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 5.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 304 x 42 x 116 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 300 W |
| Рекомендований БЖ | 700 W |
| Конектори живлення | 1x 16-pin |
| Номер плати | PG147 SKU 60 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 235.4 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 686.6 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 43.94 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 43.94 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 686.6 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 32 473 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 333 |
| TPU Index Score | 57.46% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.