ZOTAC RTX 4080 Apocalypse OC
Відеокарта ZOTAC RTX 4080 Apocalypse OC — характеристики, тести та бенчмарки
ZOTAC RTX 4080 Apocalypse OC
Nvidia GeForce 40
•
AD103
•
20.09.2022
•
16 GB
•
GDDR6X
•
256 bit
•
320W
🏆 Top #480
Performance
Synthetic Score
35,266
PassMark
34,441
Efficiency
enthusiast
Графічний адаптер ZOTAC RTX 4080 Apocalypse OC базується на передовій архітектурі Ada Lovelace. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 20.09.2022. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 45.9 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 379 мм². Для обробки графіки передбачено 9728 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 76 RT-ядер та 304 тензорних ядер. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6X загальним обсягом 16 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 716.80 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 2205 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 2565 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 320 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 700 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.09.2022 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 40 |
| Варіант GPU | AD103-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD103 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 45,900,000.0 млн |
| Площа кристала | 379 mm² |
| Щільність транзисторів | 121,100,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 9728 |
| Текстурні блоки (TMU) | 304 |
| Блоки растеризації (ROP) | 112 |
| Тензорні ядра | 304 |
| RT ядра (Трасування) | 76 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 76 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2205 MHz |
| Частота Boost | 2565 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1400 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 22400 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 16 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6X |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 716.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 9728 KB |
| Кеш L2 | 64 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 4 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 367 x 74 x 150 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 320 W |
| Рекомендований БЖ | 700 W |
| Конектори живлення | 1x 16-pin |
| Номер плати | PG139 SKU 360 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 287.3 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 779.8 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 49.90 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 49.90 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 779.8 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 34 441 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 249 |
| TPU Index Score | 59.74% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.