ZOTAC RTX 3080 PGF OC
Відеокарта ZOTAC RTX 3080 PGF OC — характеристики, тести та бенчмарки
ZOTAC RTX 3080 PGF OC
Nvidia GeForce 30
•
GA102
•
11.01.2022
•
12 GB
•
GDDR6X
•
384 bit
•
350W
🏆 Top #2111
Performance
Synthetic Score
25,214
PassMark
26,574
Efficiency
enthusiast
ZOTAC RTX 3080 PGF OC — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Ampere, реліз якого відбувся 11.01.2022. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 628 мм² містить близько 28.3 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 8960 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 70 RT-ядер та 280 тензорних ядер. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6X загальним обсягом 12 ГБ. Розрядність шини становить 384 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 912.40 ГБ/с. Базова частота GPU становить 1260 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1755 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 350 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 750 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 11.01.2022 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 30 |
| Варіант GPU | GA102-220-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA102 |
| Техпроцес | 8 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 28,300,000.0 млн |
| Площа кристала | 628 mm² |
| Щільність транзисторів | 45,100,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 8960 |
| Текстурні блоки (TMU) | 280 |
| Блоки растеризації (ROP) | 96 |
| Тензорні ядра | 280 |
| RT ядра (Трасування) | 70 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 70 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1260 MHz |
| Частота Boost | 1755 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1188 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 19000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 12 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6X |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 912.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 8960 KB |
| Кеш L2 | 6 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 309 x 61 x 136 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 350 W |
| Рекомендований БЖ | 750 W |
| Конектори живлення | 3x 8-pin |
| Номер плати | PG132 SKU 25 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 168.5 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 491.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 31.45 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 31.45 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 491.4 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 26 574 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 095 |
| TPU Index Score | 41.29% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.