Yeston GT 1030 Speed Edition
Відеокарта Yeston GT 1030 Speed Edition — характеристики, тести та бенчмарки
Yeston GT 1030 Speed Edition
Nvidia GeForce 10
•
GP108
•
17.05.2017
•
2 GB
•
GDDR5
•
64 bit
•
30W
🏆 Top #10996
Performance
Synthetic Score
2,524
PassMark
2,400
Efficiency
entry
Yeston GT 1030 Speed Edition — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Pascal, реліз якого відбувся 17.05.2017. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 74 мм² містить близько 1.8 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 384 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Об'єм відеопам'яті GDDR5 становить 2 ГБ. Завдяки 64 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 48.06 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1290 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1544 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 30 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 17.05.2017 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 10 |
| Варіант GPU | GP108-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Pascal |
| Кодове ім’я | GP108 |
| Техпроцес | 14 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 1,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 74 mm² |
| Щільність транзисторів | 24,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 3 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1290 MHz |
| Частота Boost | 1544 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1502 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 6000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 48.06 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 144 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x4 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 145 x 18 x 69 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 30 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | PG110 SKU 0 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 24.7 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 37.06 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 18.53 GFLOPS (1:64) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 185.8 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 37.06 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 2 400 |
| PassMark (G2D Mark) | 443 |
| TPU Index Score | 2.86% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.