VTX3D HD 7990
Відеокарта VTX3D HD 7990 — характеристики, тести та бенчмарки
VTX3D HD 7990
Amd HD 7900
•
New Zealand
•
31.08.2012
•
3 GB
•
GDDR5
•
384 bit
•
500W
🏆 Top #9583
Performance
Synthetic Score
4,823
Efficiency
mid
VTX3D HD 7990 — це потужне рішення від AMD на базі архітектури GCN 1.0, реліз якого відбувся 31.08.2012. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 4.3 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 352 мм². Для обробки графіки передбачено 2048 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR5 загальним обсягом 3 ГБ. Розрядність шини становить 384 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 264.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 925 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 500 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 900 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 31.08.2012 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd HD 7900 |
| Варіант GPU | New Zealand (215-0821060) |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 1.0 |
| Кодове ім’я | New Zealand |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 4,313,000.0 млн |
| Площа кристала | 352 mm² |
| Щільність транзисторів | 12,300,000 млн / mm² |
| Кількість чипів (Чиплети) | 2 |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 2048 |
| Текстурні блоки (TMU) | 128 |
| Блоки растеризації (ROP) | 32 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 32 |
Тактові частоти
| Базова частота | 925 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1375 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 5500 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 3 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 264.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 768 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 308 x 62 x 140 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 500 W |
| Рекомендований БЖ | 900 W |
| Конектори живлення | 3x 8-pin |
| Номер плати | C386 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 29.6 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 118.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 3.79 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 947.2 GFLOPS (1:4) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 9.55% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.