VASTARMOR RX 6900 XT ALLOY
Відеокарта VASTARMOR RX 6900 XT ALLOY — характеристики, тести та бенчмарки
VASTARMOR RX 6900 XT ALLOY
Amd RX 6000
•
Navi 21
•
28.10.2020
•
16 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
300W
🏆 Top #951
Performance
Synthetic Score
31,610
PassMark
26,694
Efficiency
enthusiast
VASTARMOR RX 6900 XT ALLOY — це потужне рішення від AMD на базі архітектури RDNA 2.0, реліз якого відбувся 28.10.2020. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 26.8 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 520 мм². Конфігурація ядра включає 5120 шейдерних блоків, 80 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 16 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 512.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1950 МГц з можливістю динамічного прискорення до 2365 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 300 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 700 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 28.10.2020 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd RX 6000 |
| Варіант GPU | Navi 21 XTX (215-121000167) |
Графічний процесор
| Архітектура | RDNA 2.0 |
| Кодове ім’я | Navi 21 |
| Техпроцес | 7 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 26,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 520 mm² |
| Щільність транзисторів | 51,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 5120 |
| Текстурні блоки (TMU) | 320 |
| Блоки растеризації (ROP) | 128 |
| RT ядра (Трасування) | 80 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 80 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1950 MHz |
| Ігрова частота | 2135 MHz |
| Частота Boost | 2365 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2000 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 16000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 16 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 512.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L0 | 2560 KB |
| Кеш L1 | 10240 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 (Infinity Cache) | 128 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 345 x 67 x 122 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 300 W |
| Рекомендований БЖ | 700 W |
| Конектори живлення | 2x 8-pin |
| Номер плати | 109-D412A7-00_03 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 302.7 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 756.8 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 48.44 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 24.22 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 1.51 TFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 26 694 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 062 |
| TPU Index Score | 41.74% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.