Sapphire R7 260X 2 GB
Відеокарта Sapphire R7 260X 2 GB — характеристики, тести та бенчмарки
Sapphire R7 260X 2 GB
Amd R7 200
•
Bonaire
•
08.10.2013
•
2 GB
•
GDDR5
•
128 bit
•
115W
🏆 Top #10367
Performance
Synthetic Score
3,627
PassMark
3,204
Efficiency
entry
Sapphire R7 260X 2 GB — це потужне рішення від AMD на базі архітектури GCN 2.0, реліз якого відбувся 08.10.2013. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 2.1 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 160 мм². Для обробки графіки передбачено 896 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR5 загальним обсягом 2 ГБ. Розрядність шини становить 128 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 104.00 ГБ/с. Базова частота GPU становить 1100 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 115 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 300 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 08.10.2013 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd R7 200 |
| Варіант GPU | Bonaire XTX (215-0839097) |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 2.0 |
| Кодове ім’я | Bonaire |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 2,080,000.0 млн |
| Площа кристала | 160 mm² |
| Щільність транзисторів | 13,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 896 |
| Текстурні блоки (TMU) | 56 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 14 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1100 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1625 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 6500 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 104.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 224 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 115 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | 109-C58247-00D_02 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 16 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 56 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 1.79 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 112 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 3 204 |
| PassMark (G2D Mark) | 522 |
| TPU Index Score | 3.61% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.