PowerColor RX Vega 56
Відеокарта PowerColor RX Vega 56 — характеристики, тести та бенчмарки
PowerColor RX Vega 56
Amd RX Vega
•
Vega 10
•
14.08.2017
•
8 GB
•
HBM2
•
2048 bit
•
210W
🏆 Top #6161
Performance
Synthetic Score
13,005
PassMark
13,005
Efficiency
mid-high
Модель PowerColor RX Vega 56 (GCN 5.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів AMD у 14.08.2017. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 12.5 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 495 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 3584 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 8 ГБ пам'яті типу HBM2. Використовується 2048 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 409.60 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 1156 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1471 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 210 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 550 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.08.2017 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd RX Vega |
| Варіант GPU | Vega 10 XL (215-0894216) |
Графічний процесор
| Архітектура | GCN 5.0 |
| Кодове ім’я | Vega 10 |
| Техпроцес | 14 nm (GlobalFoundries) |
| Кількість транзисторів | 12,500,000.0 млн |
| Площа кристала | 495 mm² |
| Щільність транзисторів | 25,300,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 3584 |
| Текстурні блоки (TMU) | 224 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 56 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1156 MHz |
| Частота Boost | 1471 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 800 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1600 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | HBM2 |
| Шина пам’яті | 2048 bit bit |
| Пропускна здатність | 409.60 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 896 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 280 x 40 x 111 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 210 W |
| Рекомендований БЖ | 550 W |
| Конектори живлення | 2x 8-pin |
| Номер плати | 109-D05057-00_02 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.3 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 94.14 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 329.5 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 21.09 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 10.54 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 659 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 13 005 |
| PassMark (G2D Mark) | 770 |
| TPU Index Score | 14.99% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.