PowerColor Red Dragon RX 6800
Відеокарта PowerColor Red Dragon RX 6800 — характеристики, тести та бенчмарки
PowerColor Red Dragon RX 6800
Amd RX 6000
•
Navi 21
•
28.10.2020
•
16 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
250W
🏆 Top #2823
Performance
Synthetic Score
22,712
PassMark
22,032
Efficiency
high
Відеокарта PowerColor Red Dragon RX 6800 від AMD побудована на базі архітектури RDNA 2.0 та офіційно представлена 28.10.2020. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 26.8 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 520 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 3840 універсальних процесорів. Також доступні 60 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR6 загальним обсягом 16 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 512.00 ГБ/с. Базова частота GPU становить 1800 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 2170 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 250 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 600 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 28.10.2020 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd RX 6000 |
| Варіант GPU | Navi 21 XL (215-121000187) |
Графічний процесор
| Архітектура | RDNA 2.0 |
| Кодове ім’я | Navi 21 |
| Техпроцес | 7 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 26,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 520 mm² |
| Щільність транзисторів | 51,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 3840 |
| Текстурні блоки (TMU) | 240 |
| Блоки растеризації (ROP) | 96 |
| RT ядра (Трасування) | 60 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 60 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1800 MHz |
| Ігрова частота | 1950 MHz |
| Частота Boost | 2170 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2000 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 16000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 16 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 512.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L0 | 1920 KB |
| Кеш L1 | 7680 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 (Infinity Cache) | 128 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 310 x 54 x 135 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 250 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 2x 8-pin |
| Номер плати | 109-D412A7-00_03 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 208.3 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 520.8 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 33.33 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 16.67 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 41.6 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 22 032 |
| PassMark (G2D Mark) | 997 |
| TPU Index Score | 32.94% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.