PowerColor Fighter RX 6500 XT OC
Відеокарта PowerColor Fighter RX 6500 XT OC — характеристики, тести та бенчмарки
PowerColor Fighter RX 6500 XT OC
Amd RX 6000
•
Navi 24
•
19.01.2022
•
4 GB
•
GDDR6
•
64 bit
•
107W
🏆 Top #6425
Performance
Synthetic Score
12,025
PassMark
9,629
Efficiency
mid-high
Відеокарта PowerColor Fighter RX 6500 XT OC від AMD побудована на базі архітектури RDNA 2.0 та офіційно представлена 19.01.2022. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 5.4 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 107 мм². Конфігурація ядра включає 1024 шейдерних блоків, 16 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Відеокарта оснащена 4 ГБ пам'яті типу GDDR6. Використовується 64 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 143.90 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 2365 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 2820 МГц під навантаженням. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 107 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 300 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 19.01.2022 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.gaming_1440p |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Amd RX 6000 |
| Варіант GPU | Navi 24 XT (215-135000006) |
Графічний процесор
| Архітектура | RDNA 2.0 |
| Кодове ім’я | Navi 24 |
| Техпроцес | 6 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 5,400,000.0 млн |
| Площа кристала | 107 mm² |
| Щільність транзисторів | 50,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1024 |
| Текстурні блоки (TMU) | 64 |
| Блоки растеризації (ROP) | 32 |
| RT ядра (Трасування) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2365 MHz |
| Ігрова частота | 2650 MHz |
| Частота Boost | 2820 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2248 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 18000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 4 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 143.90 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L0 | 512 KB |
| Кеш L1 | 2048 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 (Infinity Cache) | 16 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x4 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 191 x 40 x 126 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 107 W |
| Рекомендований БЖ | 300 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | D632 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 90.24 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 180.5 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 11.55 TFLOPS (2:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 5.78 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 361 GFLOPS (1:16) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 9 629 |
| PassMark (G2D Mark) | 817 |
| TPU Index Score | 11.21% |
| Клас продуктивності | mid-high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.