Palit RTX 5060 Ti Infinity 3 OC
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti Infinity 3 OC — характеристики, тести та бенчмарки
Palit RTX 5060 Ti Infinity 3 OC
Nvidia GeForce 50
•
GB206
•
16.04.2025
•
8 GB
•
GDDR7
•
128 bit
•
180W
🏆 Top #1883
Performance
Synthetic Score
25,895
PassMark
22,482
Efficiency
high
Модель Palit RTX 5060 Ti Infinity 3 OC (Blackwell 2.0) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 16.04.2025. Завдяки 4N FinFET технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 21.9 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 181 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 4608 універсальних процесорів. Також доступні 36 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 144 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 8 ГБ пам'яті типу GDDR7. Використовується 128 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 448.00 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 2407 МГц з можливістю динамічного прискорення до 2662 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 180 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 450 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 16.04.2025 |
| Статус виробництва | Active |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 50 |
| Варіант GPU | GB206-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Blackwell 2.0 |
| Кодове ім’я | GB206 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Тип техпроцесу | 4N FinFET |
| Кількість транзисторів | 21,900,000.0 млн |
| Площа кристала | 181 mm² |
| Щільність транзисторів | 121,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 4608 |
| Текстурні блоки (TMU) | 144 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 144 |
| RT ядра (Трасування) | 36 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 36 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2407 MHz |
| Частота Boost | 2662 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 28000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR7 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 448.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4608 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 5.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 292 x 41 x 117 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 180 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG152 SKU 10 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 127.8 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 383.3 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 24.53 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 24.53 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 383.3 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 22 482 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 212 |
| TPU Index Score | 35.89% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.