Palit RTX 4080 JetStream
Відеокарта Palit RTX 4080 JetStream — характеристики, тести та бенчмарки
Palit RTX 4080 JetStream
Nvidia GeForce 40
•
AD103
•
20.09.2022
•
16 GB
•
GDDR6X
•
256 bit
•
320W
🏆 Top #577
Performance
Synthetic Score
34,441
PassMark
34,441
Efficiency
enthusiast
Графічний адаптер Palit RTX 4080 JetStream базується на передовій архітектурі Ada Lovelace. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 20.09.2022. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 379 мм² містить близько 45.9 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 9728 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 76 RT-ядер та 304 тензорних ядер. Відеокарта оснащена 16 ГБ пам'яті типу GDDR6X. Використовується 256 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 716.80 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 2205 МГц з можливістю динамічного прискорення до 2505 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 320 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 700 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.09.2022 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 40 |
| Варіант GPU | AD103-300-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD103 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 45,900,000.0 млн |
| Площа кристала | 379 mm² |
| Щільність транзисторів | 121,100,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 9728 |
| Текстурні блоки (TMU) | 304 |
| Блоки растеризації (ROP) | 112 |
| Тензорні ядра | 304 |
| RT ядра (Трасування) | 76 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 76 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2205 MHz |
| Частота Boost | 2505 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1400 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 22400 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 16 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6X |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 716.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 9728 KB |
| Кеш L2 | 64 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 3 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 329 x 64 x 131 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 320 W |
| Рекомендований БЖ | 700 W |
| Конектори живлення | 1x 16-pin |
| Номер плати | PG139 SKU 360 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 280.6 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 761.5 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 48.74 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 48.74 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 761.5 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 34 441 |
| PassMark (G2D Mark) | 1 249 |
| TPU Index Score | 58.34% |
| Клас продуктивності | enthusiast |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.