Palit RTX 4060 Ti StormX
Відеокарта Palit RTX 4060 Ti StormX — характеристики, тести та бенчмарки
Palit RTX 4060 Ti StormX
Nvidia GeForce 40
•
AD106
•
18.05.2023
•
8 GB
•
GDDR6
•
128 bit
•
160W
🏆 Top #2914
Performance
Synthetic Score
22,683
Efficiency
high
Модель Palit RTX 4060 Ti StormX (Ada Lovelace) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 18.05.2023. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 22.9 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 188 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 4352 універсальних процесорів. Також доступні 34 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 136 ядер для прискорення штучного інтелекту. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 8 ГБ. Завдяки 128 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 288.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 2310 МГц з можливістю динамічного прискорення до 2535 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 160 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 450 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 18.05.2023 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 40 |
| Варіант GPU | AD106-350-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD106 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 22,900,000.0 млн |
| Площа кристала | 188 mm² |
| Щільність транзисторів | 121,800,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 4352 |
| Текстурні блоки (TMU) | 136 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Тензорні ядра | 136 |
| RT ядра (Трасування) | 34 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 34 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2310 MHz |
| Частота Boost | 2535 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2250 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 18000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 288.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4352 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 170 x 39 x 124 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 160 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG190 SKU 361 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 121.7 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 344.8 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 22.06 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 22.06 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 344.8 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 30.67% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.