Palit GTX 770
Відеокарта Palit GTX 770 — характеристики, тести та бенчмарки
Palit GTX 770
Nvidia GeForce 700
•
GK104
•
30.05.2013
•
2 GB
•
GDDR5
•
256 bit
•
230W
🏆 Top #9222
Performance
Synthetic Score
5,389
PassMark
5,970
Efficiency
mid
Графічний адаптер Palit GTX 770 базується на передовій архітектурі Kepler. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 30.05.2013. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 3.5 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 294 мм². Для обробки графіки передбачено 1536 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Об'єм відеопам'яті GDDR5 становить 2 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 224.40 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Базова частота GPU становить 1046 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1085 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 230 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 550 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 30.05.2013 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 700 |
| Варіант GPU | GK104-425-A2 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK104 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 3,540,000.0 млн |
| Площа кристала | 294 mm² |
| Щільність транзисторів | 12,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1536 |
| Текстурні блоки (TMU) | 128 |
| Блоки растеризації (ROP) | 32 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1046 MHz |
| Частота Boost | 1085 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1753 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 7000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 224.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 280 x 38 x 111 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 230 W |
| Рекомендований БЖ | 550 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | P2005 SKU 0 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 34.72 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 138.9 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 3.33 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 138.9 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 5 970 |
| PassMark (G2D Mark) | 568 |
| TPU Index Score | 6.50% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.