Palit GTX 680
Відеокарта Palit GTX 680 — характеристики, тести та бенчмарки
Palit GTX 680
Nvidia GeForce 600
•
GK104
•
22.03.2012
•
2 GB
•
GDDR5
•
256 bit
•
195W
🏆 Top #9315
Performance
Synthetic Score
5,255
PassMark
5,611
Efficiency
mid
Графічний адаптер Palit GTX 680 базується на передовій архітектурі Kepler. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 22.03.2012. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 3.5 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 294 мм². Для обробки графіки передбачено 1536 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Об'єм відеопам'яті GDDR5 становить 2 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 192.30 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 1006 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 1058 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 195 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 450 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 22.03.2012 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 600 |
| Варіант GPU | GK104-400-A2 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK104 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 3,540,000.0 млн |
| Площа кристала | 294 mm² |
| Щільність транзисторів | 12,000,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 1536 |
| Текстурні блоки (TMU) | 128 |
| Блоки растеризації (ROP) | 32 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1006 MHz |
| Частота Boost | 1058 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1502 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 6000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 192.30 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 256 x 38 x 111 mm |
| Енергоспоживання (TDP) | 195 W |
| Рекомендований БЖ | 450 W |
| Конектори живлення | 2x 6-pin |
| Номер плати | P2002 SKU 0 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 33.86 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 135.4 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 3.25 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 135.4 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 5 611 |
| PassMark (G2D Mark) | 532 |
| TPU Index Score | 6.57% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.