Palit GTX 650
Відеокарта Palit GTX 650 — характеристики, тести та бенчмарки
Palit GTX 650
Nvidia GeForce 600
•
GK107
•
06.09.2012
•
1 GB
•
GDDR5
•
128 bit
•
65W
🏆 Top #11717
Performance
Synthetic Score
1,495
PassMark
1,758
Efficiency
entry
Графічний адаптер Palit GTX 650 базується на передовій архітектурі Kepler. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 06.09.2012. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 1.3 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 118 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 384 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR5 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 128 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 80.00 ГБ/с. Базова частота GPU становить 1058 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 65 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 250 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 06.09.2012 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 600 |
| Варіант GPU | GK107-450-A2 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK107 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,270,000.0 млн |
| Площа кристала | 118 mm² |
| Щільність транзисторів | 10,800,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 32 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1058 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1250 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 5000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 80.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 65 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | P2010 SKU 4 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 8.464 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 33.86 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 812.5 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 33.86 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 1 758 |
| PassMark (G2D Mark) | 378 |
| TPU Index Score | 2.28% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.