OCPC RTX 3060 Ti MIRACLE
Відеокарта OCPC RTX 3060 Ti MIRACLE — характеристики, тести та бенчмарки
OCPC RTX 3060 Ti MIRACLE
Nvidia GeForce 30
•
GA104
•
01.12.2020
•
8 GB
•
GDDR6
•
256 bit
•
200W
🏆 Top #3653
Performance
Synthetic Score
20,287
PassMark
20,287
Efficiency
high
Графічний адаптер OCPC RTX 3060 Ti MIRACLE базується на передовій архітектурі Ampere. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 01.12.2020. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 17.4 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 392 мм². Конфігурація ядра включає 4864 шейдерних блоків, 38 RT-ядер для трасування променів та 152 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 8 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 448.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 1410 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1665 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 200 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 550 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.12.2020 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 30 |
| Варіант GPU | GA104-200-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA104 |
| Техпроцес | 8 nm (Samsung) |
| Кількість транзисторів | 17,400,000.0 млн |
| Площа кристала | 392 mm² |
| Щільність транзисторів | 44,400,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 4864 |
| Текстурні блоки (TMU) | 152 |
| Блоки растеризації (ROP) | 80 |
| Тензорні ядра | 152 |
| RT ядра (Трасування) | 38 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 38 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1410 MHz |
| Частота Boost | 1665 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1750 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 14000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 8 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 448.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4864 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 200 W |
| Рекомендований БЖ | 550 W |
| Конектори живлення | 1x 12-pin |
| Номер плати | PG142 SKU 20 |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 133.2 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 253.1 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 16.20 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 16.20 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 253.1 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 20 287 |
| PassMark (G2D Mark) | 991 |
| TPU Index Score | 27.07% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.