RTX 3500 Mobile Ada Generation
Відеокарта RTX 3500 Mobile Ada Generation — характеристики, тести та бенчмарки
RTX 3500 Mobile Ada Generation
GeForce x000A
•
AD104
•
21.03.2023
•
12 GB
•
GDDR6
•
192 bit
•
100W
🏆 Top #5175
Performance
Synthetic Score
16,159
Efficiency
high
Відеокарта RTX 3500 Mobile Ada Generation від NVIDIA побудована на базі архітектури Ada Lovelace та офіційно представлена 21.03.2023. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 294 мм² містить близько 35.8 млрд транзисторівistors транзисторів. Для обробки графіки передбачено 5120 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 40 RT-ядер та 160 тензорних ядер. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 12 ГБ. Завдяки 192 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 432.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Базова частота GPU становить 1110 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1545 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 100 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 21.03.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | GeForce x000A |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Кодове ім’я | AD104 |
| Техпроцес | 5 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 35,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 294 mm² |
| Щільність транзисторів | 121,800,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 5120 |
| Текстурні блоки (TMU) | 160 |
| Блоки растеризації (ROP) | 64 |
| Тензорні ядра | 160 |
| RT ядра (Трасування) | 40 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 40 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1110 MHz |
| Частота Boost | 1545 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 2250 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 18000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 12 GB |
| Тип пам’яті | GDDR6 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 432.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 5120 KB |
| Кеш L2 | 48 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 100 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 Ultimate (12_2) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 98880 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 247200 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 15.82 TFLOPS (1:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 15.82 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 247.2 GFLOPS (1:64) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 21.77% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.