Quadro P6000
Відеокарта Quadro P6000 — характеристики, тести та бенчмарки
Quadro P6000
GeForce Px000
•
GP102
•
01.10.2016
•
24 GB
•
GDDR5X
•
384 bit
•
250W
🏆 Top #6320
Performance
Synthetic Score
12,459
PassMark
15,556
Efficiency
high
Відеокарта Quadro P6000 від NVIDIA побудована на базі архітектури Pascal та офіційно представлена 01.10.2016. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 11.8 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 471 мм². Конфігурація ядра включає 3840 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR5X становить 24 ГБ. Завдяки 384 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 432.80 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Базова частота GPU становить 1506 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1645 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 250 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 600 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.10.2016 |
| Клас використання | Екстремальний геймінг |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | GeForce Px000 |
| Варіант GPU | GP102-875-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Pascal |
| Кодове ім’я | GP102 |
| Техпроцес | 16 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 11,800,000.0 млн |
| Площа кристала | 471 mm² |
| Щільність транзисторів | 25,100,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 3840 |
| Текстурні блоки (TMU) | 240 |
| Блоки растеризації (ROP) | 96 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 30 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1506 MHz |
| Частота Boost | 1645 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1127 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 9000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 24 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5X |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 432.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1440 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 250 W |
| Рекомендований БЖ | 600 W |
| Конектори живлення | 1x 8-pin |
| Номер плати | PG611 SKU 500 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (12_1) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 157900 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 394800 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 197.4 GFLOPS (1:64) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 12.63 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 394.8 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 15 556 |
| PassMark (G2D Mark) | 739 |
| TPU Index Score | 24.15% |
| Клас продуктивності | high |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.