Quadro NVS 295
Відеокарта Quadro NVS 295 — характеристики, тести та бенчмарки
Quadro NVS 295
Nvidia Quadro NVS
•
G98S
•
07.05.2009
•
256 MB
•
GDDR3
•
64 bit
•
23W
🏆 Top #14011
Performance
Synthetic Score
108
PassMark
114
Efficiency
low
Графічний адаптер Quadro NVS 295 базується на передовій архітектурі Tesla. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 07.05.2009. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 0.2 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 86 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 8 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR3 загальним обсягом 0 ГБ. Розрядність шини становить 64 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 11.12 ГБ/с. Базова частота GPU становить 540 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 23 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.05.2009 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | Nvidia Quadro NVS |
Графічний процесор
| Архітектура | Tesla |
| Кодове ім’я | G98S |
| Техпроцес | 65 nm (UMC) |
| Кількість транзисторів | 210,000.0 млн |
| Площа кристала | 86 mm² |
| Щільність транзисторів | 2,400,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 8 |
| Текстурні блоки (TMU) | 4 |
| Блоки растеризації (ROP) | 4 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 1 |
Тактові частоти
| Базова частота | 540 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 695 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1390 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 256 MB |
| Тип пам’яті | GDDR3 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 11.12 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 16 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 1.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 23 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | P685 SKU 500 |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (10_0) |
| OpenGL | 3.3 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 2160 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 2160 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 20.8 GFLOPS |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 114 |
| PassMark (G2D Mark) | 41 |
| TPU Index Score | 0.20% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.