Quadro FX 5500
Відеокарта Quadro FX 5500 — характеристики, тести та бенчмарки
Quadro FX 5500
GeForce x500
•
G71
•
20.04.2006
•
1 GB
•
DDR2
•
256 bit
•
96W
🏆 Top #13633
Performance
Synthetic Score
184
PassMark
242
Efficiency
low
Графічний адаптер Quadro FX 5500 базується на передовій архітектурі Curie. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 20.04.2006. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 196 мм² містить близько 0.3 млрд транзисторівistors транзисторів. Підсистема пам'яті представлена модулями DDR2 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 256 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 32.32 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 650 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 96 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 250 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.04.2006 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | GeForce x500 |
Графічний процесор
| Архітектура | Curie |
| Кодове ім’я | G71 |
| Техпроцес | 90 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 278,000.0 млн |
| Площа кристала | 196 mm² |
| Щільність транзисторів | 1,400,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 650 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 505 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1010 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | DDR2 |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 32.32 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 1.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 96 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin |
| Номер плати | Q490 SKU 500 |
Підтримка API
| DirectX | 9.0c (9_3) |
| OpenGL | 2.1 |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 10400 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 15600 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 242 |
| PassMark (G2D Mark) | 394 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.