Quadro FX 380
Відеокарта Quadro FX 380 — характеристики, тести та бенчмарки
Quadro FX 380
GeForce x800
•
G96
•
30.03.2009
•
256 MB
•
GDDR3
•
128 bit
•
34W
🏆 Top #14157
Performance
Synthetic Score
98
PassMark
206
Efficiency
low
Графічний адаптер Quadro FX 380 базується на передовій архітектурі Tesla. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 30.03.2009. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 144 мм² містить близько 0.3 млрд транзисторівistors транзисторів. Конфігурація ядра включає 16 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Відеокарта оснащена 0 ГБ пам'яті типу GDDR3. Використовується 128 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 22.40 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 450 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 34 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 30.03.2009 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | GeForce x800 |
Графічний процесор
| Архітектура | Tesla |
| Кодове ім’я | G96 |
| Техпроцес | 65 nm (UMC) |
| Кількість транзисторів | 314,000.0 млн |
| Площа кристала | 144 mm² |
| Щільність транзисторів | 2,200,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 16 |
| Текстурні блоки (TMU) | 8 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 450 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 700 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1400 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 256 MB |
| Тип пам’яті | GDDR3 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 22.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 32 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 34 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | P977 SKU 500 |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (10_0) |
| OpenGL | 3.3 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 3600 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 3600 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 35.2 GFLOPS |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 206 |
| PassMark (G2D Mark) | 60 |
| TPU Index Score | 0.34% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.