GRID A100B
Відеокарта GRID A100B — характеристики, тести та бенчмарки
GRID A100B
GeForce Ax
•
GA100
•
14.05.2020
•
48 GB
•
HBM2e
•
6144 bit
•
400W
🏆 Top #12536
Performance
Synthetic Score
729
Efficiency
entry
Модель GRID A100B (Ampere) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 14.05.2020. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 54.2 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 826 мм². Конфігурація ядра включає 6912 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 432 тензорних ядер для завдань ШІ. Відеокарта оснащена 48 ГБ пам'яті типу HBM2e. Використовується 6144 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 1914.88 ГБ/с. Базова частота GPU становить 900 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1005 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 400 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 800 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.05.2020 |
| Клас використання | gpu.usage_class.values.light_gaming |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Серія | GeForce Ax |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Ampere |
| Кодове ім’я | GA100 |
| Техпроцес | 7 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 54,200,000.0 млн |
| Площа кристала | 826 mm² |
| Щільність транзисторів | 65,599,999 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 6912 |
| Текстурні блоки (TMU) | 432 |
| Блоки растеризації (ROP) | 192 |
| Тензорні ядра | 432 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 108 |
Тактові частоти
| Базова частота | 900 MHz |
| Частота Boost | 1005 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1215 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 2400 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 48 GB |
| Тип пам’яті | HBM2e |
| Шина пам’яті | 6144 bit bit |
| Пропускна здатність | 1914.88 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 20736 KB |
| Кеш L2 | 48 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 4.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 400 W |
| Рекомендований БЖ | 800 W |
Підтримка API
| OpenCL | |
| CUDA |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 193000 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 434200 GTexel/s |
| Продуктивність FP16 (Half) | 55.57 TFLOPS (4:1) |
| Продуктивність FP32 (Float) | 13.89 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 6.95 TFLOPS (1:2) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| TPU Index Score | 21.12% |
| Клас продуктивності | entry |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.