NVIDIA GeForce GTX 580
Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 580 — характеристики, тести та бенчмарки
NVIDIA GeForce GTX 580
Nvidia GeForce 500
•
GF110
•
09.11.2010
•
1.5 GB
•
GDDR5
•
384 bit
•
244W
🏆 Top #10924
Performance
Synthetic Score
2,545
PassMark
4,633
Efficiency
mid
Графічний адаптер NVIDIA GeForce GTX 580 базується на передовій архітектурі Fermi 2.0. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 09.11.2010. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 3.0 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 520 мм². Конфігурація ядра включає 512 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR5 становить 2 ГБ. Завдяки 384 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 192.40 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Базова частота GPU становить 772 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 0 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 244 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 550 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 09.11.2010 |
| Клас використання | Геймінг (1080p) |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 500 |
| Варіант GPU | GF110-375-A1 |
Графічний процесор
| Архітектура | Fermi 2.0 |
| Кодове ім’я | GF110 |
| Техпроцес | 40 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 3,000,000.0 млн |
| Площа кристала | 520 mm² |
| Щільність транзисторів | 5,800,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 512 |
| Текстурні блоки (TMU) | 64 |
| Блоки растеризації (ROP) | 48 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 772 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1002 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 4000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1.5 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 384 bit bit |
| Пропускна здатність | 192.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1024 KB |
| Кеш L2 | 768 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 244 W |
| Рекомендований БЖ | 550 W |
| Конектори живлення | 1x 6-pin + 1x 8-pin |
| Номер плати | P1261 SKU 2 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 24.7 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 49.41 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 1.58 TFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 197.6 GFLOPS (1:8) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 4 633 |
| PassMark (G2D Mark) | 491 |
| TPU Index Score | 5.34% |
| Клас продуктивності | mid |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.