GeForce GT 740 OEM
Відеокарта GeForce GT 740 OEM — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce GT 740 OEM
Nvidia GeForce 700
•
GK106S
•
14.04.2015
•
1 GB
•
GDDR5
•
128 bit
•
65W
🏆 Top #11602
Performance
Synthetic Score
1,562
PassMark
1,426
Efficiency
low
Графічний адаптер GeForce GT 740 OEM базується на передовій архітектурі Kepler. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 14.04.2015. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 2.5 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 221 мм². Конфігурація ядра включає 384 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Відеокарта оснащена 1 ГБ пам'яті типу GDDR5. Використовується 128 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 80.19 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 980 МГц з можливістю динамічного прискорення до 1033 МГц. Номінальний тепловий пакет становить 65 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 250 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.04.2015 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 700 |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK106S |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 2,540,000.0 млн |
| Площа кристала | 221 mm² |
| Щільність транзисторів | 11,500,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 32 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 980 MHz |
| Частота Boost | 1033 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1253 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 5000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | GDDR5 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 80.19 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Енергоспоживання (TDP) | 65 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Номер плати | P2030 SKU 1 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 8264 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 33060 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 793.3 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 33.06 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 1 426 |
| PassMark (G2D Mark) | 351 |
| TPU Index Score | 1.58% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.