GeForce GT 650M
Відеокарта GeForce GT 650M — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce GT 650M
Nvidia GeForce 600M
•
GK107
•
22.03.2012
•
1 GB
•
DDR3
•
128 bit
•
45W
🏆 Top #12124
Performance
Synthetic Score
1,145
PassMark
1,183
Efficiency
low
GeForce GT 650M — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Kepler, реліз якого відбувся 22.03.2012. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 1.3 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 118 мм². Обчислювальний арсенал моделі налічує 384 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Підсистема пам'яті представлена модулями DDR3 загальним обсягом 1 ГБ. Розрядність шини становить 128 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 28.80 ГБ/с. Базова частота GPU становить 835 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 950 МГц. Рівень TDP для даної моделі дорівнює 45 Вт, тому для збірки бажано обирати якісне охолодження та блок живлення від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 22.03.2012 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Nvidia GeForce 600M |
| Варіант GPU | N13P-GT-A2 |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Kepler |
| Кодове ім’я | GK107 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,270,000.0 млн |
| Площа кристала | 118 mm² |
| Щільність транзисторів | 10,800,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 384 |
| Текстурні блоки (TMU) | 32 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 835 MHz |
| Частота Boost | 950 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 900 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1 GB |
| Тип пам’яті | DDR3 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 28.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 16 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 45 W |
| Номер плати | E1304 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.2 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 7600 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 30400 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 729.6 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 30.4 GFLOPS (1:24) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 1 183 |
| PassMark (G2D Mark) | 238 |
| TPU Index Score | 1.45% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.