GeForce GT 545
Відеокарта GeForce GT 545 — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce GT 545
Nvidia GeForce 500
•
GF116
•
14.05.2011
•
1.5 GB
•
DDR3
•
192 bit
•
70W
🏆 Top #12178
Performance
Synthetic Score
1,066
PassMark
1,119
Efficiency
low
Відеокарта GeForce GT 545 від NVIDIA побудована на базі архітектури Fermi 2.0 та офіційно представлена 14.05.2011. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 238 мм² містить близько 1.2 млрд транзисторівistors транзисторів. Обчислювальний арсенал моделі налічує 144 універсальних процесорів. Також доступні 0 спеціалізованих ядер для рендерингу променів та 0 ядер для прискорення штучного інтелекту. Відеокарта оснащена 2 ГБ пам'яті типу DDR3. Використовується 192 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 38.40 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 720 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 70 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 250 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.05.2011 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | Nvidia GeForce 500 |
Графічний процесор
| Архітектура | Fermi 2.0 |
| Кодове ім’я | GF116 |
| Техпроцес | 40 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,170,000.0 млн |
| Площа кристала | 238 mm² |
| Щільність транзисторів | 4,900,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 144 |
| Текстурні блоки (TMU) | 24 |
| Блоки растеризації (ROP) | 16 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 3 |
Тактові частоти
| Базова частота | 720 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 800 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1600 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 1.5 GB |
| Тип пам’яті | DDR3 |
| Шина пам’яті | 192 bit bit |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 192 KB |
| Кеш L2 | 384 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 70 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Номер плати | P1062 SKU 16 |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 4320 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 17280 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 414.7 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 34.56 GFLOPS (1:12) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 1 119 |
| PassMark (G2D Mark) | 330 |
| TPU Index Score | 1.35% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.