GeForce FX 5900
Відеокарта GeForce FX 5900 — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce FX 5900
GeForce 5900
•
NV35
•
12.05.2003
•
128 MB
•
DDR
•
256 bit
🏆 Top #14472
Performance
Synthetic Score
40
PassMark
35
Efficiency
low
Відеокарта GeForce FX 5900 від NVIDIA побудована на базі архітектури Rankine та офіційно представлена 12.05.2003. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 207 мм² містить близько 0.1 млрд транзисторівistors транзисторів. Об'єм відеопам'яті DDR становить 0 ГБ. Завдяки 256 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 27.20 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 400 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц.
Загальна інформація
| Дата випуску | 12.05.2003 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | GeForce 5900 |
| Варіант GPU | FX 5900 |
Графічний процесор
| Архітектура | Rankine |
| Кодове ім’я | NV35 |
| Техпроцес | 130 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 135,000.0 млн |
| Площа кристала | 207 mm² |
| Щільність транзисторів | 652,200 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 8 |
| Блоки растеризації (ROP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 400 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 425 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 850 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 128 MB |
| Тип пам’яті | DDR |
| Шина пам’яті | 256 bit bit |
| Пропускна здатність | 27.20 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | AGP 8x |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Конектори живлення | 1x Molex |
Підтримка API
| DirectX | 9.0a |
| OpenGL | 1.5 |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 1600 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 3200 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 35 |
| PassMark (G2D Mark) | 188 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.