GeForce FX 5800
Відеокарта GeForce FX 5800 — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce FX 5800
GeForce 5800
•
NV30
•
06.03.2003
•
128 MB
•
GDDR2
•
128 bit
•
44W
🏆 Top #14456
Performance
Synthetic Score
45
Efficiency
low
Модель GeForce FX 5800 (Rankine) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 06.03.2003. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 0.1 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 199 мм². Підсистема пам'яті представлена модулями GDDR2 загальним обсягом 0 ГБ. Розрядність шини становить 128 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 12.80 ГБ/с. Графічний чіп функціонує на базовій позначці 400 МГц з можливістю динамічного прискорення до 0 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 44 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 06.03.2003 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | GeForce 5800 |
Графічний процесор
| Архітектура | Rankine |
| Кодове ім’я | NV30 |
| Техпроцес | 130 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 125,000.0 млн |
| Площа кристала | 199 mm² |
| Щільність транзисторів | 628,100 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 8 |
| Блоки растеризації (ROP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 400 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 400 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 128 MB |
| Тип пам’яті | GDDR2 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 12.80 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | AGP 8x |
| Товщина (Слоти) | 2 |
| Розміри (Д x Ш x В) | |
| Енергоспоживання (TDP) | 44 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Конектори живлення | 1x Molex |
Підтримка API
| DirectX | 9.0a |
| OpenGL | 1.5 |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 1600 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 3200 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.