GeForce FX 5700
Відеокарта GeForce FX 5700 — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce FX 5700
GeForce 5700
•
NV36B
•
23.10.2003
•
128 MB
•
DDR
•
128 bit
•
25W
🏆 Top #14540
Performance
Synthetic Score
30
PassMark
41
Efficiency
low
GeForce FX 5700 — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Rankine, реліз якого відбувся 23.10.2003. В основі карти лежить чіп, створений за сучасного літографією. На підкладці розміщено 0.1 млрд транзисторівistors транзисторів, а площа діелектрика становить 133 мм². Відеокарта оснащена 0 ГБ пам'яті типу DDR. Використовується 128 bit-бітна шина, що забезпечує пропускну здатність на рівні 8.00 ГБ/с. У штатному режимі ядро працює на частоті 425 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 25 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 200 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 23.10.2003 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | GeForce 5700 |
Графічний процесор
| Архітектура | Rankine |
| Кодове ім’я | NV36B |
| Техпроцес | 130 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 82,000.0 млн |
| Площа кристала | 133 mm² |
| Щільність транзисторів | 616,500 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Текстурні блоки (TMU) | 4 |
| Блоки растеризації (ROP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 425 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 250 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 500 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 128 MB |
| Тип пам’яті | DDR |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 8.00 GB/s |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | AGP 8x |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Енергоспоживання (TDP) | 25 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
Підтримка API
| DirectX | 9.0a |
| OpenGL | 1.5 |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 1700 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 1700 GTexel/s |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 41 |
| PassMark (G2D Mark) | 173 |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.