GeForce 9500 GT
Відеокарта GeForce 9500 GT — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce 9500 GT
GeForce 9500
•
G96
•
29.07.2008
•
512 MB
•
GDDR3
•
128 bit
•
50W
🏆 Top #13484
Performance
Synthetic Score
236
PassMark
191
Efficiency
low
Графічний адаптер GeForce 9500 GT базується на передовій архітектурі Tesla. Компанія NVIDIA анонсувала цю модель 29.07.2008. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 0.3 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 144 мм². Конфігурація ядра включає 32 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Об'єм відеопам'яті GDDR3 становить 1 ГБ. Завдяки 128 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 32.00 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 600 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 50 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 250 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.07.2008 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | GeForce 9500 |
Графічний процесор
| Архітектура | Tesla |
| Кодове ім’я | G96 |
| Техпроцес | 65 nm (UMC) |
| Кількість транзисторів | 314,000.0 млн |
| Площа кристала | 144 mm² |
| Щільність транзисторів | 2,200,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 32 |
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 600 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 1000 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 2000 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 512 MB |
| Тип пам’яті | GDDR3 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 32.00 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 32 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 2.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Енергоспоживання (TDP) | 50 W |
| Рекомендований БЖ | 250 W |
| Номер плати | P727 SKU 1 |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (10_0) |
| OpenGL | 3.3 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 4800 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 9600 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 96 GFLOPS |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 191 |
| PassMark (G2D Mark) | 33 |
| TPU Index Score | 0.45% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.