GeForce 8600 GS
Відеокарта GeForce 8600 GS — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce 8600 GS
GeForce 8600
•
G84
•
17.04.2007
•
512 MB
•
DDR2
•
128 bit
•
47W
🏆 Top #14242
Performance
Synthetic Score
78
PassMark
179
Efficiency
low
GeForce 8600 GS — це потужне рішення від NVIDIA на базі архітектури Tesla, реліз якого відбувся 17.04.2007. Завдяки сучасного технологічним нормам виробництва, інженерам вдалося розмістити 0.3 млрд транзисторівistors транзисторів на кристалі площею 169 мм². Для обробки графіки передбачено 16 шейдерних юнітів. Технологічне оснащення доповнюють 0 RT-ядер та 0 тензорних ядер. Об'єм відеопам'яті DDR2 становить 1 ГБ. Завдяки 128 bit-бітній шині, пропускна здатність сягає 12.80 ГБ/с, що виключає затримки при роботі з важкими текстурами. У штатному режимі ядро працює на частоті 540 МГц, проте технологія авторозгону дозволяє досягати 0 МГц під навантаженням. Номінальний тепловий пакет становить 47 Вт. Для стабільної роботи системи знадобиться БП на 200 Вт або більше.
Загальна інформація
| Дата випуску | 17.04.2007 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Серія | GeForce 8600 |
Графічний процесор
| Архітектура | Tesla |
| Кодове ім’я | G84 |
| Техпроцес | 80 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 289,000.0 млн |
| Площа кристала | 169 mm² |
| Щільність транзисторів | 1,700,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 16 |
| Текстурні блоки (TMU) | 8 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
| Обчислювальні блоки (SM/CU) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 540 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 400 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 512 MB |
| Тип пам’яті | DDR2 |
| Шина пам’яті | 128 bit bit |
| Пропускна здатність | 12.80 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L2 | 32 KB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 1.0 x16 |
| Товщина (Слоти) | 1 |
| Енергоспоживання (TDP) | 47 W |
| Рекомендований БЖ | 200 W |
| Номер плати | P403 SKU 1, P403 SKU 3, P403 SKU 4 |
Підтримка API
| DirectX | 11.1 (10_0) |
| OpenGL | 3.3 |
| OpenCL | |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 4320 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 4320 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 38.08 GFLOPS |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 179 |
| PassMark (G2D Mark) | 82 |
| TPU Index Score | 0.37% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.