GeForce 830M
Відеокарта GeForce 830M — характеристики, тести та бенчмарки
GeForce 830M
Nvidia GeForce 800M
•
GM108
•
12.03.2014
•
2 GB
•
DDR3
•
64 bit
•
33W
🏆 Top #12107
Performance
Synthetic Score
1,173
PassMark
1,000
Efficiency
low
Модель GeForce 830M (Maxwell) поповнила лінійку графічних прискорювачів NVIDIA у 12.03.2014. Графічний процесор виготовлено за сучасного техпроцесом. Кристал площею 77 мм² містить близько 1.0 млрд транзисторівistors транзисторів. Конфігурація ядра включає 256 шейдерних блоків, 0 RT-ядер для трасування променів та 0 тензорних ядер для завдань ШІ. Підсистема пам'яті представлена модулями DDR3 загальним обсягом 2 ГБ. Розрядність шини становить 64 bit біт, а пікова швидкість обміну даними — 14.40 ГБ/с. Базова частота GPU становить 1082 МГц, а в режимі Boost показник може автоматично зростати до 1150 МГц. Енергоспоживання (TDP) карти заявлено на рівні 33 Вт. Виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю від 0 Вт.
Загальна інформація
| Дата випуску | 12.03.2014 |
| Клас використання | Офісне використання |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Серія | Nvidia GeForce 800M |
| Вбудована графіка | Так |
Графічний процесор
| Архітектура | Maxwell |
| Кодове ім’я | GM108 |
| Техпроцес | 28 nm (TSMC) |
| Кількість транзисторів | 1,020,000.0 млн |
| Площа кристала | 77 mm² |
| Щільність транзисторів | 13,200,000 млн / mm² |
Конфігурація ядер
| Шейдерні процесори (ALU) | 256 |
| Текстурні блоки (TMU) | 16 |
| Блоки растеризації (ROP) | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1082 MHz |
| Частота Boost | 1150 MHz |
| Реальна частота пам’яті | 900 MHz |
| Ефективна частота пам’яті | 1800 MHz |
Пам’ять
| Об’єм пам’яті | 2 GB |
| Тип пам’яті | DDR3 |
| Шина пам’яті | 64 bit bit |
| Пропускна здатність | 14.40 GB/s |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 64 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
Дизайн та живлення
| Інтерфейс підключення | PCIe 3.0 x8 |
| Товщина (Слоти) | 0 |
| Енергоспоживання (TDP) | 33 W |
Підтримка API
| DirectX | 12 (11_0) |
| OpenGL | 4.6 |
| OpenCL | |
| Vulkan | 1.4 |
| CUDA | |
| Shader Model |
Теоретична продуктивність
| Швидкість зафарбовування (Pixel Rate) | 9200 GPixel/s |
| Швидкість текстурування (Texture Rate) | 18400 GTexel/s |
| Продуктивність FP32 (Float) | 588.8 GFLOPS |
| Продуктивність FP64 (Double) | 18.4 GFLOPS (1:32) |
Синтетичні тести та Бенчмарки
| PassMark (G3D Mark) | 1 000 |
| PassMark (G2D Mark) | 135 |
| TPU Index Score | 1.69% |
| Клас продуктивності | low |
Як ця відеокарта показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.